Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
LT
Karjera

„Vilniaus alus“ yra didžiausia lietuviško kapitalo alaus ir natūralių gėrimų darykla Lietuvoje. Įsikūrę prieš daugiau nei 20 metų šalies sostinėje išaugome iki pusantro šimto darbuotojų ir 25 firminių krautuvių visoje Lietuvoje turinčios įmonės.

Natūraliai fermentuotą ir brandintą alų, girą ir kitus gaiviuosius gėrimus, kurių gamyboje nenaudojame jokių cheminių priedų, o tik natūralius ingredientus, eksportuojame ne tik į kitas Europos šalis, bet ir į JAV, Kiniją bei Ukrainą.

Esame inovatyvūs, lankstūs, tačiau nepripažįstame jokių kompromisų kokybėje. Ir toliau investuojame į naujų ir unikalių produktų kūrimą bei gamybos pajėgumų gerinimą. Siekdami aukščiausių tikslų ieškome geriausių savo srities specialistų ir profesionalų. Jei toks esi ir tu, prisijunk prie vis didėjančio „Vilniaus alaus“. 

Šiuo metu ieškome:

Jeigu norite aplikuoti į aukščiau nenurodytas pozicijas, susisiekite su mumis žemiau nurodytais kontaktais.


Trumpą savo prisistatymą siųskite:

El. p.: personalas@vilniausalus.lt

Arba skambinkite:

Tel.: +370 691 34571