Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
LT
Produkcija/ Alus/ Tamsusis kvietinis
Vilniaus alus
Tamsusis kvietinis
Dunkel Weizen tipo alus (alk. 5,8 tūrio %) 

Tamsusis Kvietinis yra Gurmaniškas alus. Labai reta alaus rūšis. Mėgstantys savo gomurį pamaloninti tamsiu ir šiek tiek kartoką prieskonį turinčiu alumi žino, jog rinktis reikia „Vilniaus“ tamsųjį kvietinį. Dunkelweizen alaus šeimai priklausantis gaminys praturintas penkiais skirtingais salyklais, o harmoningas skonis išgaunamas sumaišius vaisių ir gvazdikėlių aromatus kartu su karameliniu salyklu. Pastarasis alui suteikia tamsiai raustelėjusį rudą atspalį, o kartieji bei aromatiniai apyniai suintensyvina skonį. Pirmasis gurkšnis tarsi nuplauna gerklę ir pamalonina švelniu skoniu ir tik po kelių akimirkų pasijaučia lengvas apynių kartumas, o visą alaus gėrimo ritualą vainikuoja standi kreminė puta.
  
Sudedamosios dalys: vanduo, 50% tamsiojo kviečių salyklo, miežių salyklas (šviesusis, Miuncheno, karamelinis), apyniai, alaus mielės.

Salyklas: tamsusis kviečių, šviesusis miežių, Miuncheno, karamelinis Caraamber, karamelinis Caramunich
Apyniai: Hallertau Magnum, Hersbrucker
Mielės: Aukštutinio rūgimo Safbrew WB-06
 
Parduodamas 0,33 ir 0,5 litro vienkartiniuose buteliuose su atsukamu (twist-off) kamšteliu.