Šioje svetainėje naudojame slapukus (angl. cookies). Paspaudę mygtuką „Sutinku“ arba naršydami toliau patvirtinsite savo sutikimą. Bet kada galėsite atšaukti savo sutikimą pakeisdami interneto naršyklės nustatymus ir ištrindami įrašytus slapukus. Susipažinkite su slapukų politika.
LT
Produkcija/ Stiprieji gėrimai/ Wolfgang Bierschnaps
Vilniaus alus
Wolfgang Bierschnaps

Spiritinis gėrimas „Wolfgang Bierschnaps" (50%) 0,7 L

 

IŠPARDUOTAS

Ribota partija. Pagaminti tik 1058 vnt.

 

Išdistiliuotas iš ąžuolo statinėse brandinto alaus,
12 mėnesių išlaikytas viskio statinėse.

 

XIX a. Austrų kilmės smulkus stipriųjų gėrimų gamintojas Wolfgangas, lankydamasis Vilniuje, žmonėms pasakojo apie nepaprastą gėrimą, kurį išgavo distiliuodamas jau brandintą alų. Šį distiliatą vėl brandindamas, dėl galutinės spalvos ir panašaus proceso, gėrimą jis vadino alaus viskiu. Tai buvo naujovė net ir Vokietijoje, nes šis alaus distiliatas gaminamas buvo ne iš jauno, o iš brandinto alaus. Wolfgangas dalinosi šiuo atradimu ir pabrėžė, kad būtent iš brandinto alaus gaminamas distiliatas būna kupinas vaisingo skambesio ir salstelejusių natų.

 

Mes bandome kuo tiksliau atkurti menkai aprašytą Wolfgango receptą. Būtent dėl to, šį labai retai sutinkamą skonį, sugrojame Wolfgango garbei naudodami 6 mėnesius ąžuolo statinėse brandintą Ąžuolo alų, kurio distiliatą brandinome dar 12 mėnesių tokiose pačiose baltojo ąžuolo viskio statinėse.